Scroll to top

O nás

Penzión TERNO nájdete blízko centra Považskej Bystrice, iba pár krokov od železničnej stanice. V modernej budove sa skrýva plný servis pre ubytovanie aj stravovanie. Či už na vašich cestách, alebo pre miestnych návštevníkov našej reštauráciie.

vchod

Ponúkame služby v oblasti cateringu a usporadúvania spoločenských udalostí –   Svadby, oslavy, posedenia či firemné večierky sú na “dennom” poriadku.                                  Ubytovanie je zabezpečované v 18tich izbách slušného štandardu (súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a bezplatné WIFI )                                                            Reštauračné služby – samoobslužná jedáleň s veľkým priestorom na rýchle stravovanie

penzion

 

Budova penziónu Terno bola postavená v 70-tych rokoch minulého storočia a slúžila ako vývarovňa na spôsob samoobsluhy.

Budovu sme kúpili v roku 1999 , v roku 2006 kompletne zrekonštruovali a nadstavili o 3 podlažia.

V roku 2008 bolo otvorené 1.podlažie, kde sa nachádza samoobslužná reštaurácia, ktorá ponúka tradičné slovenské jedlá, ale aj také, ktoré sa inde neponúkajú – napr. pľúcka na smotane alebo tradičná haruľa. 

Prvá svadba sa v našom penzióne uskutočnila v roku 2009 a o 3 roky sme zrekonštruovali aj pivničné priestory, kde ponúkame priestor s kapacitou do 40 osôb.                                              Pivnica u Janka a Marienky – zatvorená  z technických príčin.